Follow Me

Close

Nareszcie kurs wymowy brytyjskiej, który działa!

Wstydzisz się mówić, bo nie lubisz swojej wymowy?

Często musisz się powtarzać, bo rozmówcy Cię nie rozumieją?

Uważasz, że Twój akcent woła o pomstę do nieba?

Pakiet 10 spotkań online w wybranym przez Ciebie terminie, które przetransformują Twoją wymowę i dodadzą Ci pewności siebie!

Kurs wymowy brytyjskiej online jest dla Ciebie jeśli:

Tailor-made

  • Chcesz skutecznie pozbyć się błędów wymowy, które notorycznie popełniasz- każda lekcja dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Przygotowuje materiały, które trafiają w sam punkt Twoich trudności.

Transformation

  • Masz już dość samodzielnej nauki, która nie przynosi wyraźnych efektów i chcesz raz, a dobrze nauczyć się jak prawidłowo wymawiać główne dźwięki angielskie, dzięki czemu Twoja wymowa od razu się poprawi.

Flexibility

  • Potrzebujesz elastycznego podejścia- masz napięty, bądź nieregularny grafik pracy i nie możesz brać udziału w zajęciach zawsze w tym samym czasie.

Comfort

  • Nie lubisz tracić czasu na dojazdy.
  • Preferujesz uczyć się w komfortowych, domowych warunkach lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie masz dostęp do wi-fi.

Jak wygląda kurs?

  • Treningi wymowy odbywają się w wybranych przez Ciebie terminach i godzinach. Jedno spotkanie trwa 60 minut. Pakiet zajęć możesz wykorzystać w przeciągu 20 tygodni od rozpoczęcia kursu.

 

  • Cena pakietu obejmuje dodatkowe, wstępne, bezpłatne, 35-minutowe spotkanie online, na którym poproszę Cię o przeczytanie zdań i wyrazów. Następnie opracuję 10 dopasowanych do Ciebie lekcji, które wyeliminują Twoje problemy z wymową.

 

  • Podczas zajęć maksymalnie skupiamy się na szlifowaniu Twojej wymowy. Nie będzie suchej teorii, za to masa praktycznych ćwiczeń. Będzie bardzo intensywnie, czasem zabawnie i z pewnością skutecznie!

 

  • Zajęcia odbywają się przez Skype bądź Google Meet. Z doświadczenia wiem, że zajęcia online są tak samo skuteczne jak zajęcia tradycyjne. Wszystkie materiały będę Ci udostępniać na Twoim koncie Google Drive. Wystarczy dostęp do internetu, gdyż te narzędzia są całkowicie darmowe.

 

  • Po każdym spotkaniu dostaniesz pracę domową i wskazówki, jak samodzielnie ćwiczyć wymowę.

Często zadawane pytania

Czego mogę się spodziewać?

Treningi wymowy będzie dopasowany bezpośrednio do Ciebie i ćwiczenia będą skupiały się na dźwiękach z którymi masz problem, przez co już po kilku sesjach i samodzielnej praktyce zaobserwujesz różnicę w tym, jak brzmisz mówiąc po angielsku.

Kurs wymowy brytyjskiej poprzedzony jest 35-minutowym spotkaniem online podczas którego poproszę Cię o przeczytanie zestawu słów i zdań, co da mi kompletny obraz Twoich nawyków wymowy. Dodatkowo porozmawiamy na temat Twoich oczekiwań i potrzeb oraz tego, co chcesz osiągnąć podczas naszych zajęć.

Następnie przygotowuję spersonalizowane zajęcia, na których będziesz uczyć się i ćwiczyć poprawną wymowę problematycznych dla Ciebie dźwięków.

W zależności od Twoich potrzeb będziemy zgłębiać dźwięki spółgłoskowe i samogłoskowe,  związki między pisownią i dźwiękami i zasady wymowy. Dodatkowo podpowiem Ci jak najefektywniej ćwiczyć nowe dźwięki, tak, aby z biegiem czasu ich poprawna wymowa stała się naturalnym nawykiem.

Co zawiera pakiet?

Kompletny kurs 10 zajęć– to 10 spotkań online dla osób, które chcą przetransformować swoją wymowę, wyeliminować stare nawyki wymowy i zastąpić je nowymi.

Czy moja wymowa skorzysta na tym kursie?

Dzięki kursowi zrozumiesz jak produkować dźwięki angielskie i przy solidnym zaangażowaniu z Twojej strony Twoja wymowa zmieni się nie do poznania.

 Kursy opierają się na wymowie Standard Southern British English (RP), czyli standardowym angielskim brytyjskim pochodzącym z południowo wschodniej Anglii.

Ile kosztuje kurs?

Pierwsza sesja (ok. 35 min) test wymowy i ustalenie celu- darmowa

Kompletny kurs wymowy 850 zł za 10 x 60  minutowych zajęć*

*do wykorzystania w przeciągu 20 tygodni

* możliwość rozbicia kosztu na dwie raty po 425 zł, lub trzy raty po 283zł

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Poniedziałek-Piątek 18.00- 22.00

Jak często?

To Ty decydujesz jak często chcesz mieć treningi. Zwykle najefektywniejsze są spotkania co 2 tygodnie.  Taki odstęp daje sporo czasu na przyswojenie i przećwiczenie nowych dźwięków przed nauką kolejnych.

Jednak zajęcia tygodniowe lub częściej dadzą taki sam rezultat, jeśli jesteś w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia w ciągu tygodnia.

Dlaczego warto zainwestować w kurs wymowy brytyjskiej ze mną?

angielski biznesowy

Marta Kubacka

Wymowa brytyjska to moja pasja!

Wiem, że wymowa jest strasznie bagatelizowana w polskich szkołach. Doświadczyłam tego na własnej skórze. Niestety nawet jako osoba po studiach nauczycielskich w Szkocji frustrowałam się, bo ciągle brzmiałam jak Polka. Sucha teoria w szkole i zajęcia fonetyki w kilkunastoosobowych grupach na studiach to nie gwarancja nabycia akcentu. Samodzielna nauka też nie daje zadawalających rezultatów. Nie wystarcza też bierne osłuchiwanie się z akcentem, którego chcemy się nabyć.

Dlaczego?

Dlatego, że kluczem jest praca z kimś i otrzymywanie natychmiastowego feedback’u, dzięki któremu zwrócisz uwagę i poprawisz wiele błędów wymowy, których nawet nie jesteś świadomy, że robisz.

Nie łudź się, że samodzielne przerabianie kursów wymowy online, bądź oglądanie filmików na youtube’ie w domu przyniesie widoczne rezultaty.

Niestety dorośli nie chłoną języków w tak naturalny sposób, jak robią to dzieci. Złe, utwierdzone przez lata nawyki wymowy nie zostaną wyeliminowane tylko przez osłuchiwanie się i powtarzanie. Musisz nauczyć się, co konkretnie robić z Twoim aparatem mowy przy produkcji dźwięków angielskich, aby usłyszeć różnicę w brzmieniu.

Dopiero indywidualne zajęcia z accent coach’em w końcu pomogły mi wyeliminować problemy z wymową, które ciągnęły się za mną latami.

Nie pozwól, aby Twoja wymowa stanęła na przeszkodzie rozwoju Twojej kariery zawodowej!

Zadbaj i zainwestuj w swój rozwój!

Nie odkładaj po raz kolejny inwestycji w siebie, już dziś zapytaj o wolne terminy!